Ана Брнабиќ

Партнерката на Ана Брнабиќ изгледа како божица во ова издание – русокосата докторка никого не остави рамнодушен!
Наши ѕвезди

Партнерката на Ана Брнабиќ изгледа како божица во ова издание – русокосата докторка никого не остави рамнодушен!

Партнерката на српската премиерка Ана Брнабиќ се појави на насловната страна на познат арапски магазин. Партнерката на српската премиерка Ана…
Александар Вучиќ: „Ветувам просечна плата од 900 евра во Србија за пет години“
Вирално

Александар Вучиќ: „Ветувам просечна плата од 900 евра во Србија за пет години“

Владата во Србија предводена од Вучиќ и Брнабиќ најави клучни проекти и реформи во следните пет години, со инвестиции од…
Се породи девојката на српската премиерка. Детето е машко, а откриено е и како ќе се вика
Новости

Се породи девојката на српската премиерка. Детето е машко, а откриено е и како ќе се вика

Милица Ѓуриќ партнерката на претседателката на владата на Србија, Ана Брнабиќ, се породи вчера. „Милица Ѓуриќ роди момче, и породувањето…
Српската премиерка и нејзината девојка очекуваат бебе
Наши ѕвезди

Српската премиерка и нејзината девојка очекуваат бебе

Премиерката на Србија, Ана Брнабиќ, и нејзината партнерка, докторката Милица Ѓурѓиќ, наскоро ќе станат мајки. Како што пренесуваат српските медиуми,…
Back to top button