анабела

АНДРЕЈ AТИЈАС ПОВЕЌЕ НЕМА ДА МОЛЧИ: Откри која е вистинската причина за разводот со Анабела!
Celebrity

АНДРЕЈ AТИЈАС ПОВЕЌЕ НЕМА ДА МОЛЧИ: Откри која е вистинската причина за разводот со Анабела!

Пејачката Анабела  и бизнисменот Андреј Aтијас пред еден месец се разведоа поради, како и медиумите се шпекулира дека тие заеднички…
Без шминка, вештачки трепки и фотошоп – погледнете како навистина изгледа Анабела
Наши ѕвезди

Без шминка, вештачки трепки и фотошоп – погледнете како навистина изгледа Анабела

Фановите се воодушевени што ја гледаат во вакво издание Анабела повторно е во центарот на вниманието поради турбуленциите во приватниот…
Слушнете како Анабела го пее новиот хит на својата ќерка
Наши ѕвезди

Слушнете како Анабела го пее новиот хит на својата ќерка

Мајката на Луна ги воодушеви сите Луна Џoгани пред извесен период го пушти спотот за својата прва песна „Деветти круг“…
Хорор кој со нетрпение се чека: Трејлерот за третото продолжение е ужасно морничав
Celebrity

Хорор кој со нетрпение се чека: Трејлерот за третото продолжение е ужасно морничав

Warner Bros издаде со уште една најава за третото, најново продолжување на франшизата за куклата на Анабела со наслов “Annabelle…
Back to top button