Анабела Атијас

Анабела минуваше низ агонија поради учеството на Луна во Задруга: Oткрива што најмногу ја погодило!
Celebrity

Анабела минуваше низ агонија поради учеството на Луна во Задруга: Oткрива што најмногу ја погодило!

Пејачката Анабела Атиас отворено проговори за тешките моменти низ кои минувале таа и нејзиното семејство. фото инстаграм/Анабела Атиас Анабела денеска…
Познатата пејачка скршена од болка, не може да ги сопре солзите по погребот на едно од убиените девојчиња
Новости

Познатата пејачка скршена од болка, не може да ги сопре солзите по погребот на едно од убиените девојчиња

Помалата сестричка на една од настраданите ученички одела во исто одделение со ќерката на познатата пејачка. Трагедиите што претходната недела…
Анабела објави фотографија од својата мајка од помладите години, ќе се изненадите колку си личат
Наши ѕвезди

Анабела објави фотографија од својата мајка од помладите години, ќе се изненадите колку си личат

Анабела Атијас вчера беше посебно емотивна, па на Инстаграм објави црно-бели фотографии од своите родители. Меѓу овие носталгични фотографии се…
Back to top button