алкохолизам

Бен Афлек ја отвори душата – поради алкохолот му се распадна бракот и продолжи да му го уништува животот
Холивуд

Бен Афлек ја отвори душата – поради алкохолот му се распадна бракот и продолжи да му го уништува животот

Познатиот холивудски актер Бен Афлек (47) конечно ја отвори душата и проговори за алкохолизмот и разводот од колешката актерка Џенифер…
Back to top button