Алеша Макфаил

Тинејџер во Шкотска силувал и убил шестгодишно девојче. И нанел 117 повреди
Холивуд

Тинејџер во Шкотска силувал и убил шестгодишно девојче. И нанел 117 повреди

16-годишното момче е прогласено за виновно за киднапирање, силување и убиство на шестгодишната Алеша Макфаил, објави Би-Би-Си . Семејството го…
Back to top button