Алесандра Амросио

Познатата убавица само во бикини го покажа своето исончано тело
Холивуд

Познатата убавица само во бикини го покажа своето исончано тело

Познатиот топ модел и бразилска убавица Алесандра Амбросио жешките денови ги минува во Грција, а своите фанови ги израдува со…
Бразилката се поигра со фустанчето, ги покажа нозете и ги воодушеви обожавателите
Стил

Бразилката се поигра со фустанчето, ги покажа нозете и ги воодушеви обожавателите

Алесандра Амбросио повторно се најде во центарот на вниманието на филмскиот фестивал во Кан. Познатата манекенка Алесандра Амброзио (38) повторно…
Back to top button