Алесандра Амбросио

Алесандра Амбросио во овој фустан изгледа секси до максимум
Холивуд

Алесандра Амбросио во овој фустан изгледа секси до максимум

Бразилската манекенка во преубаво издание Алесандра Амбросио, една од најпознатите ангели на Викторија Сикрет на доделувањето на CFDA наградите се…
Познатата манекенка во реалноста кога ќе се соблече во костим за капење изгледа вака!
Опа!

Познатата манекенка во реалноста кога ќе се соблече во костим за капење изгледа вака!

Таа е една од најбараните манекенки во светот Но кога НЕ е на модните писти или пред рефлекторите познатиот бразилски…
Ни недостига нејзината насмевка: Манекенката се раздели од саканиот по цели 10 години врска
Холивуд

Ни недостига нејзината насмевка: Манекенката се раздели од саканиот по цели 10 години врска

По десет години љубов, дојде крајот Познатиот бразилски топ модел Алесендра Амросио ја прекина врската со свршеникот Џејми Мазур по…
Back to top button