Алек Потер

Беспрекорна шминка за матурска според најпознатата бјути блогерка во Македонија
Шминка

Беспрекорна шминка за матурска според најпознатата бјути блогерка во Македонија

Матурските се веќе на прагот, а со нив и слатките проблеми … Краток или долг фустан, еднобојно или шарено, високи…
Пудра, бронзер и тренди кармин – неодолива пролетна шминка на една наша бјути блогерка
Шминка

Пудра, бронзер и тренди кармин – неодолива пролетна шминка на една наша бјути блогерка

Нашата позната бјути блогерка Алек Потер со нов мејкап видео туторијал за Штипка во соработка со брендот за декоративна козметика…
Back to top button