Алек Болдвин

Не можеше да издржи па јавно го коментираше провокативното издание на неговата ќерка
Холивуд

Не можеше да издржи па јавно го коментираше провокативното издание на неговата ќерка

Не можеше да се воздржи од коментар поради нејзините последни објави на социјалните мрежи Ќерката на познатиот холивудски актер Алек…
Објави фотографија само 12 дена откако се породи и предизвика револт на социјалните мрежи
Холивуд

Објави фотографија само 12 дена откако се породи и предизвика револт на социјалните мрежи

Сопругата на актерот Алек Болдвин пред две недели го роди своето четврто дете, а судејќи според фотографиите од пред и…
Back to top button