Алекс Родригез

Момчето на Џенифер Лопез со оваа девојка сакал тројка
Опа!

Момчето на Џенифер Лопез со оваа девојка сакал тројка

И испраќал голи фотографии … Откако романтично ја запроси на Бахамите, за Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник, Алекс Родригаз, започна…
По обвинувањата дека ја изневерува свршеникот на Џенифер Лопез фотографиран со модрици на лицето (фото)
Холивуд

По обвинувањата дека ја изневерува свршеникот на Џенифер Лопез фотографиран со модрици на лицето (фото)

Поранешниот бејзбол играч Алекс Родригез неодамна клекна на колена и ја запроси музичката дива Џенифер Лопез, но само неколку дена…
Back to top button