александра

Тајните за нега и убавина на водителката Александра Илиевска
Интервју

Тајните за нега и убавина на водителката Александра Илиевска

Бјути интервју со Александра Илиевска … Водителката Александра Илиевска е препознатлива по својата беспрекорна насмевка. Голем дел од публиката обожава…
Александра Јанева: „Понекогаш треба да пееш добро, кога не се чувстуваш добро“
Интервју

Александра Јанева: „Понекогаш треба да пееш добро, кога не се чувстуваш добро“

Девојката која имавме можност да ја запознаеме како победник  на музичкото шоу „Сите наши песни“ во 2013 година , а…
Овие две Македонки едноставно изгледаат совршено!
Блогерија

Овие две Македонки едноставно изгледаат совршено!

Погледнете го ова совршено издание на Даниела и Александра од FashionLab DNA. На првата ревијална вечер од овогодинешниот Моден викенд…
Што ќе носат македонските модни блогери на новогодишната ноќ: Алек Сандра
Блогерија

Што ќе носат македонските модни блогери на новогодишната ноќ: Алек Сандра

Само еден ден до Нова година, а некои од вас сигурно уште се двоумат што ќе облечат. Македонските модни блогери…
Back to top button