Александра Пријовиќ

Весел ден за семејството на Александра Пријовиќ – пристигнуваат честитки од сите страни (фото)
Новости

Весел ден за семејството на Александра Пријовиќ – пристигнуваат честитки од сите страни (фото)

Посебен ден за семејството Ова беше посебен ден за Александра Пријовиќ и Филип Живојиновиќ кои пред пет години се остварија…
За три дена во Македонија ќе се одржи невиден спектакл – шокантни цифри ќе заработат ови две дами
Наши ѕвезди

За три дена во Македонија ќе се одржи невиден спектакл – шокантни цифри ќе заработат ови две дами

Александра Пријовиќ во текот на изминатата 2023 година стана најбараната и најпопуларната пејачка во целиот регион. Младата српска пејачка постигна…
ГИ РАСПЛАКА СИТЕ: Александра Пријовиќ, во солзи, си ја отвори душата пред јавноста (ВИДЕО)
TV

ГИ РАСПЛАКА СИТЕ: Александра Пријовиќ, во солзи, си ја отвори душата пред јавноста (ВИДЕО)

Семејството е на’jважно од се, а дека парите, ниту пак било што друго може да го замени времето поминато со…
Тарчуловска падна во транс на концертот на Пријовиќ – погледнете како скокаше и се забавуваше
Наши ѕвезди

Тарчуловска падна во транс на концертот на Пријовиќ – погледнете како скокаше и се забавуваше

Големата балканска музичка ѕвезда Александра Пријовиќ овој викенд одржа три големи концерти во Ниш. Концертите беа одржани во салата Чаир…
Велат дека жени по 40. година не треба да носат скинати фармерки, но погледнете како тоа го прави Цеца
Стил

Велат дека жени по 40. година не треба да носат скинати фармерки, но погледнете како тоа го прави Цеца

Оваа жена без сомнение своето тело го донесе до совршенство Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ во последно време се почесто привлекува…
Нема да ви се верува колку чини САМО ОВА ИЗДАНИЕ на Александра Пријовиќ – сакото преку 3490 евра
Новости

Нема да ви се верува колку чини САМО ОВА ИЗДАНИЕ на Александра Пријовиќ – сакото преку 3490 евра

Спектакл за кој зборува целиот Балкан Познатата фолк-пејачка Александра Пријовиќ направи вистински спектакл во Белград, а публиката цело време пееше…
Историска сцена, вакво нешто не сте виделе – Брена и Пријовиќ плачат и се гушкаат, публиката во транс
Новости

Историска сцена, вакво нешто не сте виделе – Брена и Пријовиќ плачат и се гушкаат, публиката во транс

Пејачките ги изненадија сите Познатата фолк-пејачка Александра Пријовиќ одржа концерти за кои уште долго време ќе се зборува на целиот…
Back to top button