Александра Младеновиќ

“Имам траума од мажи, мојот мир нема цена”: Александра Младеновиќ се огласи по хоророт низ кој помина со поранешното момче!
Celebrity

“Имам траума од мажи, мојот мир нема цена”: Александра Младеновиќ се огласи по хоророт низ кој помина со поранешното момче!

Пејачката Александра Младеновиќ периодов е актуелна поради љубовната траума која ја доживАлександра Младеновиќ фото инстаграм/Александра Младеновиќ Иако минува низ лош…
Не личи на себе: Што се случи со оваа „Ѕвезда на Гранд“ сите се прашуваат
Наши ѕвезди

Не личи на себе: Што се случи со оваа „Ѕвезда на Гранд“ сите се прашуваат

Популарната пејачка Александра Младеновиќ неодамна се најде на мета на критиката поради своите килограми, а многумина мислат дека направила и…
Back to top button