Албанка

Познатата Албанка објави разголени фотографии на Инстаграм
Наши ѕвезди

Познатата Албанка објави разголени фотографии на Инстаграм

Познатата Албанка не престанува со провокациите Најновата фотографија на британската пејачка со потекло од Косово направи хаос на социјалните мрежи.…
Која е првата Албанка што беше избрана за Мис на Турција
Вирално

Која е првата Албанка што беше избрана за Мис на Турција

Првиот натпревар за убавина во Турција беше организиран во далечната 1926 година Првата Албанка пак, што се натпреваруваше и ја…
Поранешната сопруга на познатиот фудбалер од Тетово ги запали социјалните мрежи
Коса

Поранешната сопруга на познатиот фудбалер од Тетово ги запали социјалните мрежи

Манекенката Ерјона Сулејмани е поранешна сопруга на фудбалерот Блерим Џемаили, поранешен репрезентативец на Швајцарија кој по потекло е од Тетово.…
Back to top button