алачки

Алачки со емотивна честитка: Седум месеци лежев неподвижна, во карантин
Наши ѕвезди

Алачки со емотивна честитка: Седум месеци лежев неподвижна, во карантин

Со емотивна честитка, Адријана Алачки ѝ го честиташе 31. роденден на својата ќерка Грациела на својот Фејсбук профил.   Среќен…
Ти си моето сонце и месечина: Алачки славеше роденден на внуката (фото)
Наши ѕвезди

Ти си моето сонце и месечина: Алачки славеше роденден на внуката (фото)

Адријана Алачки, го прослави роденденот на не внука Јана.   Внуката на Алачки, наполни 5 години.Јана е ќерка на Грациела,којае…
Back to top button