актери

Се сеќавате ли на Бапчо од К-15 – еве како изгледа денес
Наши ѕвезди

Се сеќавате ли на Бапчо од К-15 – еве како изгледа денес

Познатиот комичар објави фотографии од обединувањето на ликовите од К-15. Хумористичната телевизиска емисија позната по својот сатиричен хумор и остри…
Ги паметите ли овие ликови од „Наше маало”: Погледнете како изгледаат денес
Наши ѕвезди

Ги паметите ли овие ликови од „Наше маало”: Погледнете како изгледаат денес

Македонската водителка сподели фотографија од своето детство и ја воодушеви својата публика. Генерацијата која растеше во 90-тите имаше растеше со…
Дали некогаш сте се запрашале колку заработуваат актерите кои глумат во филмовите за возрасни?
MAMA

Дали некогаш сте се запрашале колку заработуваат актерите кои глумат во филмовите за возрасни?

За тоа колку порно актерите заработуваат ретко се зборува во јавноста најчесто отворено зборат оние кои се добро платени. Аријана…
Back to top button