Аеродром

Е ова го може само Гавазова – погледнете каква дојде на аеродромот, нема некој што не се сврте по неа
Наши ѕвезди

Е ова го може само Гавазова – погледнете каква дојде на аеродромот, нема некој што не се сврте по неа

Повторно ги изненади сите Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова со своето последно издание се надмина самата себеси кога е стајлингот во…
Сопругата му е ВИСТИНСКА УБАВИЦА: Тимчо Муцунски откри работи кои никој не ги знаеше
Наши ѕвезди

Сопругата му е ВИСТИНСКА УБАВИЦА: Тимчо Муцунски откри работи кои никој не ги знаеше

Сопругата на актуелниот градоначалник на Општина Аеродром е навистина вистинска убавица. Животот на политичарите во голема мера ги одразува ведостите…
Македонските функционери ќе може да патуваат во странство, по враќањето за нив нема државен карантин
Вирално

Македонските функционери ќе може да патуваат во странство, по враќањето за нив нема државен карантин

Во три фази ќе тече олабавувањето на рестриктивните мерки за македонските граѓани, одлучи владата на синоќешната седница. Првата фаза е…
Патувањето со авион повеќе никогаш нема да биде исто: Ова се нови 7 правила за летање
Вирално

Патувањето со авион повеќе никогаш нема да биде исто: Ова се нови 7 правила за летање

Дел од државите и авиокомпаниите соопштија некои правила со што влегувањето во авион ќе биде потешко отколку влезот во некоја…
Тажна слика: Најголемиот аеродроми во светот се претвори во легло на заразата Ковид-19
Вирално

Тажна слика: Најголемиот аеродроми во светот се претвори во легло на заразата Ковид-19

На аеродромот во Токио.   Јапонците за оние кои не можат да преноќат во хотел, а се заглавени на аеродромот…
Драма на аеродром: Двегодишно дете се качи на лента за аеродромски багаж
LIFESTYLE

Драма на аеродром: Двегодишно дете се качи на лента за аеродромски багаж

Едно мало момче беше повредено кога се качи на подвижната лентата за багаж на аеродромот Хартсфилд-Џексон во Атланта. Мајката на…
Ова е најчудното куче во Аеродром – за неговото однесување немаме објаснување!
Вирално

Ова е најчудното куче во Аеродром – за неговото однесување немаме објаснување!

Ви го претставуваме најсмешното куче во нашето маало Ова кутре го сретнувам секогаш кога ја носам ќерка ми во градинка…
Back to top button