Адријана Лима

И таа призна дека е вљубена во познатата манекенка – НЕ можеше да и одолее на нејзината убавина
Холивуд

И таа призна дека е вљубена во познатата манекенка – НЕ можеше да и одолее на нејзината убавина

Тие се сретнаа неодамна на доделувањетo на модните награди и меѓу нив се разгореа стари искри Американската актерка и модел…
Адријана Лима го носеше најоригиналното парче накит на 91-то доделување на Оскарите
Холивуд

Адријана Лима го носеше најоригиналното парче накит на 91-то доделување на Оскарите

Поради 91-то доделување на Оскарите, многу забави се одржаа во Холивуд на кои се гледаше доделувањето, а потоа следуваа бројни…
Нема да ви се верува колку пари ќе плати Адријана Лима за одмор во Црна Гора
Холивуд

Нема да ви се верува колку пари ќе плати Адријана Лима за одмор во Црна Гора

Една од најпознатите манекенки резервираше луксузен апартман во Црна Гора Како што пренесува српскиот Блиц најплатениот модел на светот, Адријана…
Back to top button