Адидас

Облече капут од 6.000 евра и под него – НИШТО! Гори Инстаграм од ова издание на Јелена Карлеуша
Стил

Облече капут од 6.000 евра и под него – НИШТО! Гори Инстаграм од ова издание на Јелена Карлеуша

Како што пренесуваат медиумите, пејачката Јелена Карлеуша за овој провокативен стајлинг издвоила речиси десет илјади евра… Балканската поп дива Јелена…
Патиките што ги обожава првата дама на Америка им се омилени и на Македонките
Холивуд

Патиките што ги обожава првата дама на Америка им се омилени и на Македонките

Првата дама одлично изгледа и во спортско издание Меланија Трамп со нејзиниот сопруг Доналд и синот Барон ја посети Алабама,…
Овие патики од 335 евра се хит во целиот свет, а слични модели носат и Македонките
Трендови

Овие патики од 335 евра се хит во целиот свет, а слични модели носат и Македонките

Овие патики се хит и на улиците во Скопје Патиките и оваа пролет ќе го задржат својот моден статус со…
Нова бомба од Адидас: Култните патики никогаш не изгледале олку добро
Шопинг

Нова бомба од Адидас: Култните патики никогаш не изгледале олку добро

Патики кои ќе ве освојат на прв поглед Култниот модел „Суперстар“ од Адидас и оваа пролет е меѓу најпосакуваните. Овој…
Новите адидаски кои можат да бидат број 1 патики меѓу познатите трендсетерки
Шопинг

Новите адидаски кои можат да бидат број 1 патики меѓу познатите трендсетерки

Кејт Мос ги обожава овие патики, па зошто не би ги сакале и вие?! Популарниот модел од „Адидас“ Стен Смит…
Бели адидаски со цветен дезен – Суперстар за супер девојки во супер летна сезона!
Шопинг

Бели адидаски со цветен дезен – Суперстар за супер девојки во супер летна сезона!

Ако барате патики за следната сезона, тогаш задолжително погледнете го предлогот кој ни доаѓа од излозите на култниот спортски бренд…
Back to top button