аделина

Торта на пет ката, забава со Џеј на првиот роденден на синот на пејачката Аделина (фото)
Наши ѕвезди

Торта на пет ката, забава со Џеј на првиот роденден на синот на пејачката Аделина (фото)

Аделина и Серјожа Марков организираа гламурозна роденденска забава за својот син Јон. Популарната пејачка Аделина Тахири и нејзиниот сопруг познатиот…
Убавицата Аделина Тахири заљубена до уши!!!
Celebrity

Убавицата Аделина Тахири заљубена до уши!!!

Бракот на Аделина и Серјожа крена прашина бидејќи таа е Албанка, а тој Македонец. И покрај бројните предрасуди Аделина во…
Back to top button