Ава Мари

Мајката на најубавите близначки на светот откри што прават тие и ги шокираше сите
Вирално

Мајката на најубавите близначки на светот откри што прават тие и ги шокираше сите

Близначките Ава Мари и Леа Роуз станаа популарни откако нивните родители за нивниот седми роденден им отворија заеднички профил на…
Back to top button