Еве што им порача познатата фолкерка на сите што велат дека Македонија никогаш не била држава

Познатата фолк пејачка објави политичка порака

Познатата фолк пејачка објави интересна порака со која предизвика внимание на социјалните мрежи

„Има уште многу вакви докази, карти на Македонија од подалечното минато како што знаеме, но еве сега две споделувам заедно со топли поздрави до сите оние кои велат дека Македонија никогаш не била држава. Ме интересира што размислуваат додека ги гледаат овие карти??Ако веќе самите ја немаат таа моќ да го чувствуваат во себе нашето славно минато…“

Инаку, Анета неодамна ги изненади своите обожаватели со нов спот во кој има потполно нов имиџ.

Таа одлучи драстично да ја скрати својата коса која беше нејзиниот заштитен знак.

Новиот имиџ го направи на Флорида додека со својот сопруг престојуваше таму.

Наковска со години имаше долга и викана коса, а сега одлучи потполно да го промени изгледот и ја скрати.

Познатата пејачка сега има кратка фризура со руси прамени која и стои одлично.

Оние што ја пробале оваа фризура знаат колку храброст е потребно да ја направите истата, а што се однесува до Анета мораме да признаеме дека пејачката сега изгледа спектакуларно и многу заводливо.

Новата фризура им се допадна на нејзините обожаватели кои и упатија бројни комплименти

Facebook Comments
(Visited 2.630 times, 1 visits today)