BEAUTY

Јована Јоксимовиќ без трошка шминка и без филтри – водителката го покажа своето вистинско лице

Јована Јоксимовиќ без трошка шминка и без филтри – водителката го покажа своето вистинско лице

Изгледа одлично во петтата деценија Познатата водителка Јована Јоксимовиќ и сопруга на пејачот Жељко Јоксимовиќ сподели неколку објави и ги…
Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Татјана повеќе не изгледа исто – НИКОГАШ ПОЗГОДНА, за нејзината шик фризура зборува цела естрада

Фолк-пејачката Татјана Лазаревска покрај своите песни позната е како дама на која заштитен знак и е кратката шик фризура. Татјана…
Испливаа нови фотографии со Фатиме Фетаи – ќе се изненадите како изгледа денес убавата обвинителка

Испливаа нови фотографии со Фатиме Фетаи – ќе се изненадите како изгледа денес убавата обвинителка

Кратката коса е нејзиниот заштитен знак Понекогаш и кратката коса може да изгледа женствено и секси, а одличен пример за…
Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)

Нашата позната водителка со нова фризура – изгледа феноменално, па реши сама да се пофали (фото)

Јелена ги воодушеви сите со својата нова фризура Јелена Спенџарска важи за една од нашите најпознати водителки, а поприлично позната…
Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!

Познатата скопјанка се пофали со нов имиџ – Агнеса ги воодушеви сите, промената ѝ стои одлично!

Познатата инфлуенсерка со нова фризура Познатата скопска инфлуенсерка Агнед Органџиева се пофали со нова фризура и ги изненади своите фанови.…
Македонската водителка непрепознатлива – без грам шминка и со ќесе на главата

Македонската водителка непрепознатлива – без грам шминка и со ќесе на главата

Пред да направи мала промена на имиџот, Бубе покажа каква е процедурата. Бубе Јаневска долги години е дел од ТВ…
Исплива стара фотографија од минатото на Анета – ќе се изненадите како изгледала со руса коса (фото)

Исплива стара фотографија од минатото на Анета – ќе се изненадите како изгледала со руса коса (фото)

Многумина не би ја препознале Нашата позната фолк-пејачка Анета Љумаковска веќе со години ја гради својата успешна музичка кариера. Таа…
Кате од „Нели ти реков“ беше препознатлива по ова – погледнете како изгледала пред три децении

Кате од „Нели ти реков“ беше препознатлива по ова – погледнете како изгледала пред три децении

Едно од нејзините најубави изданија, со нејзиниот заштитен знак Катерина Танева Ѓорѓиев која долги години беше дел од групата „Нели…
Back to top button