Реклама
Хороскоп

ЌЕ ВИ ЛЕГНАТ ПАРИ НА СМЕТКИТЕ: Еве кој ќе се израдува до 24 февруари!

Реклама

Марс, Сонцето, Плутон, Меркур, а од вчера и Венера престојуваат во Водолија, која претставува вистински планетарен собир на едно место, кој ќе донесе многу судбоносни настани, но и многу ќе влијае на финансиската состојба на одредени знаци.

Играме уште еден ѕвезден рулет, а планетите ќе бидат повеќе за пари во одредени знаци отколку во други.

Доколку се прашувате кој ќе има пари до 24 февруари, меѓу нив се и знаците како: Јарци, Водолија, Вага и Бик.

Маркетинг

ЈАРЕЦ

Маркетинг

Истакнатото второ поле во Водолија ви носи повеќе од една можност да заработите пари. Ова значи дека можете да извршувате повеќе работи во исто време и да заработите дополнителни пари. Водолијата ќе биде одличен сојузник за заработка.

ВОДОЛИЈА

Во моментов сте еден од најмоќните знаци во Зодијакот, па многу зависи исклучиво од вашата иницијатива. Ако побарате покачување во овој период, лесно можете да го добиете.

ВАГА

Марс во Водолија ви одговара, па хобито можете да го претворите во успешен бизнис. Тоа значи дека планетите работат за вас, па можете да го комбинирате убавото и корисното, односно да заработите на вашата креативност.

БИК

Влегувањето на Сонцето и Меркур во Риби во вториот дел од неделата ви носи исполнување на очекувањата кога се парите во прашање. Со помош на влијателни пријатели, можете да добиете повеќе пари.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Шкорпија.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button