Реклама
Хороскоп

ЌЕ ВИ ЛЕГНАТ ПАРИ НА СМЕТКИТЕ: Еве кој ќе се израдува 3 февруари!

Реклама

Плутон и Сонцето се во Водолија, а ние играме уште еден ѕвезден рулет, па некои хороскопски знаци ќе имаат поголема финансиска среќа од другите.

Сезоната на Водолија е тука, а таа најавува големи промени за сите знаци.

Доколку се прашувате кој ќе има пари до 3-ти февруари, меѓу нив се знаците како: Стрелец, Бик, Водолија и Близнаци.

Маркетинг

СТРЕЛЕЦ

Маркетинг

Истакнато второ поле на финансии покажува дека парите се лепат до вас! Имате шанса да заработите дополнителни пари врз основа на работа со скратено работно време што може да го зголеми вашиот приход. Со Јарците можете да заработите одлични пари.

БИК

Меркур во Јарец ви одговара, па парите пристигнуваат од друг град или од странство. Искористете ја добрата позиција на планетите за зголемување на заработката врз основа на соработка со странски компании.

ВОДОЛИЈА

Сатурн прави добри аспекти, па конечно можете да ги добиете парите што требаше да пристигнат одамна. Тоа е нешто што сте го заслужиле, но бавно сте го реализирале.

БЛИЗНАЦИ

Нагласениот осми квадрат укажува дека е одличен период за спонзорства. Ќе добиете пари за да реализирате голем деловен проект.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Девица.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button