Реклама
Вести

ШОК! Ненадејно почина сопругот на Ѕвездата од Гранд!

Реклама

Како последица на срцев удар почина Небојша Јарин Стојиќевиќ

Сопругот на пејачката Александра Тадиќ Ципка, како што дознаваат тамошните медиуми, денеска починал.

Маркетинг

Сопругот на Александра Тадиќ Ципка ненадејно починал, дознаваат медиумите од извор близок до пејачката.

Имено, Небојша Јарин Стојиќевиќ починал како последица на срцев удар.

Маркетинг

Ципка секогаш го претставувала како љубов на нејзиниот живот, а се венчале во тајност по повеќе од 10 години врска.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button