Цеца покажа дека е горда на својата наследничка – еве која фотографија одбра да ја сподели со фановите

Балканската мега ѕвезда Цеца Ражнатовиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од ќерката Анастасија и и упатикомплимент .

„Убаво бебе“, напиша Цеца на фотографијата на која Анастасија позира во бикини.

ADVERTISEMENT

Цеца како мајка секогаш потенцира колку е горда на своите деца, ќерката Анастасија и синот Вељко кој неодамна се ожени и со избраничката Богдана очекуваат принова.

Инаку Анастасија оваа зима одлучи да ја помине во топлите краишта па се одмара на Тајланд од каде редовно своите фанови на социјалните мрежи ги чести со провокативни фотографии.

Нејзината пејачка кариера засега е во мирување, а не е исклучено младата пејачка да ги полни батериите на оваа егзотична дестинација подготвувајќи нов хит за престојната летна сезона.

Facebook Comments
(Visited 67 times, 1 visits today)
Loading...