Реклама
Вести

Трагично заврши потрагата по Александар Јошески од Прилеп

Реклама

Потрагата по лицето Александар Јошески од Прилеп на кого му беше изгубена трагата вчера попладне е пронајден починат.

Според информациите од социјалните мрежи неговото тело е пронајдено вечерва.

Новинарката Каролина Дурло на фејсбук објави:

Маркетинг

„Потрагата по лицето АЛЕКСАНДАР ЈОШЕСКИ од Прилеп, кој од вчера околу 12 часот се водеше за исчезнат, ЗАВРШИЛА доцна вечерва, за жал, со најнепосакуваниот исход“.

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button