Огласи
Огласи 2
Наши ѕвезди

Таа е една од најзгодните жени меѓу познатите Македонки – фолкерка ја вжешти атмосферата во ова издание

Една од најзгодните македонски фолкерки го „запали“ Инстаграм со најновите фотографии.

Огласи 3

Анета позираше во дводелно бикини и ја покажа вајаната фигура, по каква мечтае буквално секоја девојка.

Каде и да се појави пејачката никој не останува рамнодушен.

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

Пејачката на фолк-музика Анета Арсовса важи за голем професионалец и максимално е посветена на својата кариера.

Освен со фантастичниот глас, таа може да се пофали и со стас.

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

Како и сите македонски пејачи, летово работеше со полна пареа.

На крајот од сезоната, кога има најмалку гужва, Анета одлучи да замине одмор и да си даде малку оддишка.

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

Оваа година пејачката се одлучи за Анталија.

Доста е активна на социјалните мрежи и сега одлучи да ги почести фановите со фотографии кои сите ги оставија со подзинати усти.

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

Анета позираше во дводелно бикини и ја покажа своршената линија.

Погледнете и уверете се:

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

ФОТО: Инстаграм / Анета Арсовска

Маркетинг

Поврзано

Back to top button