Реклама
Вести

Страшна трагедија на границата со Бугарија: Излегол од камионот да оди во wc но заборавил да ја крене рачната

Реклама

Млад возач на камион (26) од Чачак трагично го изгуби животот вчера на граничниот премин Калотина во Бугарија.

Засега не се познати точните околности под кои тој починал, а неговиоте пријателите се збогуваат на социјалните мрежи.

– Беше исклучително вреден и чесен млад човек, сакаше многу да создава во животот и не бегаше од напорната работа. Не можеме да веруваме дека починал, голема тага за сите што го познаваа. Имаше толку светол дух, секогаш подготвен да помогне – велат пријателите на починатиот млад човек.

Маркетинг

На мрежите, во коментарите под објавата каде луѓето се збогуваат со младиот човек , еден корисник сподели информација за тоа како се случила трагедијата:

„Приказната е дека отишол во тоалет и кога излегол од камионот не ја повлекол рачната сопирачка и за жал така починал!“,

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button