Реклама
Хороскоп

Стигаат пари за 4 хороскопски знаци! Еве за кој ќе се лепат финансии до 20 април!

Реклама

Сезоната на Биковите се ближи, а ние играме уште еден ѕвезден рулет, па ѕвездите на одредени хороскопски знаци ќе бидат повеќе наклонети од другите.

Меркур е ретрограден, па создава конфузија, па затоа е многу важно да не подигате кредит до 25 април, но и да внимаваме што потпишуваме.

Сезоната на Бик ќе биде многу повеќе во склад со сите знаци кога се во прашање финансиите. Доколку се прашувате кој ќе има пари до 20 април, меѓу нив се знаците како што се: Риби, Овен, Скорпии и Лав.

Маркетинг

РИБИ

Истакнатиот знак на Овен ви носи приходи од повеќе извори. Затоа, ќе имате можност да се занимавате со дополнителна работа и да заработите пари. Овенот ќе биде добар партнер за заработка.

Маркетинг

ОВЕН

Сезоната на вашиот знак сè уште трае, а парите се лепат до вас! Многумина имаат потреба да ви дадат пари, па нема да имате финансиски проблеми.

СКОРПИЈА

Јупитер во добри аспекти ви носи профит преку деловно партнерство. Тој партнер би можел да биде Бик.

ЛАВ

Иако Меркур е ретрограден, па парите ќе доцнат, поради неговата положба во Овен нема да имате проблеми. Иако малку ќе доцнат, парите ќе стигнат. Сепак, бидете внимателни ако имате намера да вложите пари.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Стрелец.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button