Реклама
Вести

Српската водителка пронајдена мртва во стан во Белград

Реклама

Почина поранешната водителка на Пинк, Бојана Јанковиќ

Водителката Бојана Јанковиќ (поранешно Николиќ), која се прослави како водителка на култното шоу на Пинк „City“, е пронајдена мртва во стан во Белград.

Маркетинг

Наскоро се очеуваат повеќе детали и информации за оваа трагедија.

Бојана неодамна се разведе од Огњен Јанковиќ, член на популарната група „Белградски синдикат“, со кој има две ќерки и со беше во брак 15 години.

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button