Реклама
Вести

Се огласи поранешниот сопруг на Бојана Јанковиќ по трагичната вест дека е почината

Реклама

Водителката Бојана Јанковиќ, како што неофицијално дознава српски Ало, била пронајдена мртва во стан во Белград.

Бојана се прослави како водителка на култното шоу на Пинк „City“, кое многумина во Србија го обожаваа.

Таа беше во брак со познатиот режисер и еден од фронтмените на популарната рап група „Белградски синдикат“, Огњен Јанковиќ и се разведоа по 15 години.

Маркетинг

Во оваа тажна прилика за Ало се огласи Огњен, кој накратко рече:

– Се уште чекам потврда, па се уште не можам да кажам ништо. Разберете ме – рече Огњен Јанковиќ за Ало.

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button