Сека Алексиќ згрозена од тоа што и се случи во хотел: „Ужас за сите пари!“

На почетокот на јуни, Сека Алексиќ се пофали дека е бремена и повторно ќе стане мајка.

Таа во бракот со Вељко го има синот Јаков, а бидејќи е во рана бременост се уште не се знае полот на бебето.

Сека не крие колку таа и нејзиниот сопруг се среќни што нивното семејство ќе се прошири за нов член.

ADVERTISEMENT

Сека Алексиќ, една од најпопуларните пејачки во регионот, никогаш не се двоумела јавно да го искаже своето мислење за разни теми и да каже што ја мачи.

Таа ги користи своите профили на социјалните мрежи за да разговара со своите следбеници за разни теми, а овој пат мораше да сподели нешто со нив што ја вознемири.

Поточно, таа уживаше во хотелски базен кога наишол на маж кој ја згрозил со своите постапки.

Хотелски базен. Доаѓа лик со трчање целиот испотен, се соблекува и правец во базенот! Без туширање, човекот да се разлади и на сите да ја разлие својата пот! Хорор!, напиша Сека.

Пејачката беше многу вознемирена од однесувањето на непознатото момче, и со право, затоа што е правило сите да се истушираат пред да влезат во базенот, но исклучоци секогаш има.

Фото: Инстаграм

Facebook Comments
(Visited 245 times, 1 visits today)
Loading...