Реклама
Вести

САША ПОПОВИЌ Е ВО БОЛНИЦА! Заврши во инвалидска количка, ова се сите детали

Реклама

Поповиќ во болница пристигнал видно вознемирен

На Институтот за ортопедија во Бањица згрижен е Саша Поповиќ, креативниот директор на „Гранд“ продукција.

Како што пишуваат тамошните медиуми, Саша Поповиќ имал проблем со ногата која е во гипс до коленото.

Маркетинг

Не се знае што се случило со Поповиќ, кој поради лошата здравствена состојба е во инвалидска количка.

Маркетинг

Тој бил нерасположен, како што дознаваат медиумите од добро информиран извор, чекал преглед во болница додека ногата му била во гипс.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button