Само злато околу неа: Драгана Мирковиќ го прослави 52. роденден и ја покажа раскошната торта

Познатата пејачка Драгана Мирковиќ прослави 52 роденден, а на Инстаграм сподели дел од атмосферата.

Пејачката доби бројни честитки од колегите и следбениците кои ги сподели преку социјалните мрежи. Таа ја покажа раскошната торта, но и целиот амбиент во металик златна нијанса.

„Ви благодарам драги мои на сите честитки и желби, ви благодарам што денес заради вас се чувствувам посебно“, напиша таа.

(Visited 371 times, 1 visits today)