Предизвик во карантин: Каролина каква што не сте ја виделе

Во услови на самоизолација, сѐ повеќе спасот го наоѓаме во социјалните мрежи.

Освен што истите се злоупотребуваат за партиски препукувања, црни статистики, лажни вести и ширење паника, сѐ почесто се користат и за симпатични предизвици како оној со споделување на фотографии од детството.

Овој предизвик го прифати и нашата музичка ѕвезда Каролина Гочева. Пејачката сподели фотографија која пријатно ги изненади и насмеа нејзините фанови.

За разлика од сега кога често ѝ замеруваат дека на моменти изгледа преслабо, како дете веројатно немала такви „трауми“.

Facebook Comments
(Visited 4.199 times, 1 visits today)