Реклама
Вести

Почина мајката на убиецот на Данка Илиќ!

Реклама

Почина Светлана Драгијевиќ, мајка на осомничениот за убиството на Данка Илиќ (2).

Како што неофицијално дознава МОНДО, починала Светлана Драгијевиќ, мајката на Дејан Драгијевиќ, осомничениот за убиството на Данка Илиќ (2).

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button