Погледнете каква убавица е поранешната сопруга на Бобан – Лепа Брена е во одлични односи со неа

Лепа Брена ги воодушеви сите

Имено, таа по семејниот ручек во еден познат белградски ресторан објави фотографија каква никој не очекуваше.

На неа покрај сопругот, Александра и Филип, како и мајката на Александра, е и вистинската мајка на Филип, поранешната сопруга на поранешниот тенисер Боба Живојиновиќ.

ADVERTISEMENT

Пејачката ја објави фотографијата на Инстаграм и покажа дека меѓу нив има вистинска хармонија.

Да потсетиме, Зорица Накиќ со Бобан го доби синот Филип, а тој потоа со Брена ги доби Виктор и Стефан.

Сите тројца се во одлични односи, а очигледно и меѓу Зорица и Брена не постојат проблеми.

Facebook Comments
(Visited 529 times, 1 visits today)
Loading...