Реклама
Вести

ОВА НИКОГАШ НЕ СЕ СЛУЧИЛО ВО ЅВЕЗДИТЕ НА ГРАНД ДО СЕГА! Саша Поповиќ во шок по вториот пресек, еве кој испадна!

Реклама

Натпреварувачите освоија огромен број гласови

Во тек е финалната вечер на музичкото натпреварување „Ѕвезде Гранда“, а следуваше вториот пресек.

Маркетинг

Од натамошното натпреварување испаднаа дури 8 финалисти, а Саша Поповиќ ги соопшти деталите и како гласаше публиката.

Во третото коло се пласираа: Мелиса Зијадиќ, Антонија Черкез, Шејла Зониќ, Мики Секуловски, Андријана Петрушовска и Ѓула Дрини.

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button