Реклама
Вести

НА ОВА МЕСТО МОНСТРУМИТЕ ЈА ЗАКОПАЛЕ ДАНКА ИЛИЌ Сите приоди се блокирани, преполно е со полиција! ФОТО

Реклама

Данка Илиќ (2) исчезна на 26 март во дворот на викендичка во Бањско Поле. По 10 дена потрага Србија завиена во црно со нови информации – Данка е убиена!

Две лица се уапсени под сомнение дека со автомобил го удриле несреќното девојче, а потоа го фрлиле во депонија.

Полицијата претходно изврши претрес на депонијата, каде и дошле до застрашувачки сознанија.

Маркетинг

По објавувањето на веста дека е убиена малата Данка Илиќ, српскиот претседател Александар Вучиќ го повика српското МВР што поскоро да ги спроведе сите потребни дејствија и да ја информира јавноста.

Маркетинг

Да потсетиме, тој на вонредната седница на Владата на Србија рече дека според последните информации од полицијата е убиено двегодишното девојче Данка Илиќ, а две лица кои го признале делото беа уапсени. Како што додаде Вучиќ, тие ја водат полицијата до местото каде што е нејзиното тело.

Тој и се заблагодари на полицијата за деноноќната работа, повикувајќи ги припадниците на МВР да продолжат професионално да ја вршат својата работа.

„Неверојатно е какви чудовишта постојат“, рече на крајот српскиот претседател.

На оваа депонија монструмите го фрлиле телото на малата Данка Илиќ

принтксрин ало
принтксрин ало

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button