Реклама
Вести

МАРИЈА ШЕРИФОВИЌ КАЖА “ДА“ Пејачката во раскошна венчаница ја изненади јавноста, ваква досега не сте ја виделе!

Реклама

Марија Шерифовиќ неодамна со помош на сурогат мајка го доби синот Марио, а сега го користи секој момент да помине време со бебето.

Таа својот наследник го доби со помош на сурогат мајка во Америка, а откако се врати во Белград редовно ги известува своите следбеници и обожаватели за сето она што и се случува сега како мајка.

Маркетинг

Фото Инстаграм

Пејачката често споделува моменти со наследникот, а сега ги изненади сите со нова објава.

Маркетинг

Имено, Шерифовиќ објави фотографија на која е облечена во венчаница.

Марија во венчаница Фото: Принтскрин/инстаграм

– Реков да – објави Марија преку социјалната мрежа Инстаграм.

Многумина веруваат дека таа се надминала себеси кога споделила фотографија во венчаница.

Имено, Марија во една прилика облекла венчаница и се сликала во огледало.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button