Реклама
Хороскоп

Конечно ќе се радуваат: Неочекувани пари за овие луѓе до 7 јуни!

Реклама

Јупитер, планетата на среќата, по 12 години влезе во Близнаци, а ние играме уште еден ѕвезден рулет во кој одредени хороскопски знаци ќе имаат повеќе финансиска среќа од другите.

Јупитер во Близнаци носи одлични можности за преговори, но и за комплетирање на важни документи.

Сезоната на Близнаци носи одлични вести, а ако се прашувате кој ќе има пари до 7 јуни, меѓу нив се и знаците како: Близнаци, Бик, Лав и Девица.

Маркетинг

БИК

Маркетинг

Нагласеното второ поле ви носи многу пари и одличен период на заработка. Ќе работите повеќе работи истовремено, што ќе ви обезбеди одличен приход.

ЛАВ

Влеговте во одличен период за заработка. Преку пријателите ќе слушнете за можноста за дополнителна заработка, па нема да ви недостигаат пари во наредните денови. Можно е покачување.

БЛИЗНАЦИ

Сезоната на вашиот знак со влијание на Јупитер ви носи многу можности, не само за заработка, туку и во други области од животот. Не е исклучено да ја добиете деловната понуда за која сте сонувале.

ДЕВИЦА

На работното место можете да очекувате бонус или зголемување на платата. Ова е периодот кога очекувате напредок во компанијата и затоа можете да очекувате и пари.

Хороскопскиот знак кој треба да игра игри на среќа е Вага.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button