И сестрата на познатата „Гранд ѕвезда“ е вистинска убавица

Многумина велат дека неверојатно личат една на друга

Пејачката коа се прослави со своето учество во првата сезона од „Ѕвездите на Гранд“, Тања Савиќ, со години веќе ја интригира јавноста.

Таа е многу блиска со својата родена сестра Билјана, а од фотографиите можеме да видиме дека многу личат една на друга.

Пејачката во последно време често објавува заеднички фотографии, а фановите се воодушевени што времето го минуваат заедно.

Тања објави една нејзина фотографија на нејзиниот профил на социјалните мрежи и за Божиќ со коментар:
„Христос се роди! Нека ви биде овој ден радосен“.

 

А потоа фановите почнаа да пишуваат коментари во вид на пофалби на сметка на изгледот на овие две убавици.

(Visited 173 times, 1 visits today)