Реклама
Вирално

Иван живее со три жени: Ако некоја го налути, не спие со неа цел месец

Реклама

Иван Сухов се најде во центарот на вниманието откако во медиумите беше објавена приказна за неговиот живот со три сопруги и девет деца во рускиот град Владимир.

Како што изјавил, негова законска сопруга е Наталија, додека со другите две жени и покрај законот се однесува како сопруги.

Според него, сите сопруги доброволно се согласиле да живеат во таква заедница.

Маркетинг

Тој беше во брак со својата законска сопруга 11 години пред да одлучи да започне живот во полигамна врска.

Маркетинг

„На почетокот бев против тоа, не можев да замислам таква ситуација, на крајот се предомислив бидејќи тој навистина сакаше да има големо семејство“, вели Наталија, неговата прва сопруга, која работи како медицинска сестра во локална болница.

Иван е татко на девет деца, десетото е на пат. Наталија родила шест деца, а другите ги родила неговата втора партнерка Ана.

Неговата трета партнерка, Мадина, неодамна се приклучи на семејството.

„Го видов на телевизија и веднаш се заљубив во него, решив да живеам со него иако моето семејство не се согласува“, вели Мадина.

Тие живеат во стан со три спални соби, но Иван планира да се пресели во голема куќа во предградието бидејќи сака да има педесет деца.

Секоја вечер поканува една партнерка да ја поминат ноќта заедно, најчесто со ред… Ако некој од нив го налути, не ја кани во неговиот кревет еден месец, рече тој.

Иван бара друга жена, условите се да бидат високи, слаби и нежни.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button