Елена Ристеска во кусо, тесно фустанче ги покажа нозете и ги зaпaли социјалните мрежи – сите гледаат во овој детаљ (фото)

Нашата позната пејачка Елена Ристеска е мошне активна на социјалните мрежи и речиси секојдневно пријатно не изненадува со свои нови фотографии.

Овој пат Ристеска објави неколку фотографии и се потсети на нејзиниот настап во популарното српско шоу „Твоето лице звучи познато“, а фановите се воодушевени од модната комбинација што ја носеше тогаш.

Имено, таа настапи во тесен фустан, а во преден план се нејзините убави нозе во високи потпетици.

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Инаку, Елена е мошне активна на социјалните мрежи. Таа редовно споделува фотографии, а неодамна на профилот на Инстаграм го промовираше и својот нов парфем. Повеќе фотографии од парфемот „Era by Elena Risteska“, но и од самата Елена, погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Инаку, оваа поза најмногу им се допадна на фановите, па следуваа бројни пофални зборови на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Фото: Инстаграм/ Елена Ристеска

Facebook Comments
(Visited 348 times, 1 visits today)