Братот на Огњен Врањеш е три пати поголем фраер од него ФОТО

Долга коса и сини очи – каков фраер!

Огњен Врањеш се прослави во медиумите откако во јавноста се појави приказната за наводната афера со Јелена Карлеуша.

Во тој момент младиот фудбалер најголема поддршка имаше од семејството, а најмногу од братот Стојан.

ADVERTISEMENT

Но Стојан за разлика од својот брат води мирен семеен живот.

И тој исто како и Огњен се занимава со фудбал. Во 2013 година играше за српскиот клуб Војводина, додека во јануари 2018 за Железничар. Во овој клуб играше се до претходниот месец.

Погледнете како изгледа:

Инаку, Огњен по непријатните случувања што му се случија со Карлеуша се разведе од својата сопруга Данијела.

Тие имаат петгодишна ќерка, а на прославата на нејзиниот петти роденден присуствуваа и двајцата родители.

На истиот ден и Огњен го прослави својот роденден, а на забавата пееше цеца Ражнатовиќ.

Поранешната сопруга на фудбалерот на роденденската забава се појави со зелена перика, па многумина кога ја видоа на социјалните мрежи ги потсети на Јелена Карлеуша, поради која таа и се разведе од својот сопруг.

Еве како изгледаше:

Facebook Comments
(Visited 424 times, 1 visits today)
Loading...