За секој хороскопски знак постои еден комплимент кој ќе го развесели уште во истиот момент

За секој хороскопски знак во Зодијакот постои комплимент кој уште во истиот момент ќе го направи среќен. Важно е да ги пронајдете вистинските зборови за да постигнете разбирање и љубов. Во продолжение погледнете кој комплимент најмногу ви одговара вам, но и на вашите сакани.

ФОТО; thedailymash.co.uk

Овен

„Брилијантно! Никогаш не сум видел некој да направи нешто вакво!“

ADVERTISEMENT

Бик

„Колку е убаво и сензуално!“

Близнаци

„Што ќе се обидеш наредниот пат?“

Рак

„И денес можеш да останеш дома, а јас ќе подготвам убава вечера.“

Лав

„Не можам да престанам да ти се восхитувам!“

Девица

„Немам трпение, те молам помогни ми да сфатам…“

Вага

„Сакам да го слушнам твоето мислење.“

Скорпија

„Ти си единствената личност на која можам да ѝ зборувам за тоа.“

Стрелец

„Зошто да не се спакуваме и да заминеме некаде?“

Јарец

„Никој не може да направи повеќе отколку што умееш ти.“

Водолија

„Можеби ќе биде подобро ако поинаку ги поставиме работите?“

Риби

„Со тебе се чувствувам многу добро!“

Facebook Comments
(Visited 343 times, 1 visits today)