Викторија Бекам блеска и кога е во црно од глава до пети

Ново шик издание на Викторија Бекам

Откако ги демантираше гласините дека се разведува од нејзиниот сопруг, познатата британска дизајнерка продолжи да први драма каде и да помине со нејзините неверојатно добри комбинации.

ADVERTISEMENT

Овој пат во прашање е фатастично „all-black“ издание кое 44 годишната Викторија го носеше додека одеше на вечера во еден познат ресторан во Лондон.

Црн софистициран блејзер врзан со впечатлив ремен на половината во комбинација со тесни црни панталони и чизми кои совршено се вклопуваат во целото издание.

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed