Штипјанка со нозе како антилопа – позираше во долна облека и со долгите нозе го запали Инстаграм

Не ретко објавува провокативни фотографии на Инстаграм

Но тоа е нејзина професија. Имено, Вера од Штип е една од најпознатите манекенки од Македонија, а многумина ја споредуваат со Емили Ратајковски. Таа досега има снимено бројни кампањи, а меѓу нив и оние за долна облека на најпознатите светски брендови.

ADVERTISEMENT

Нејзиното вистинско име е Верче Ѓеоргиевска, а на светската модна сцена е позната како Вера Хаган.

Кога позира знае како да ги истакне своите адути, а во тоа можете да се уверите и сами од нејзините фотографии.

"Her mind is deliciously improper and her body is an aphrodisiac"

A post shared by Vera Hagan (@verahagan) on

 

Па големо БРАВО за сексапилот на оваа девојка!

 

Facebook Comments
No Comments Yet

Comments are closed